Pomoc dla uchodźców z Ukrainy

Wypełniając misję naszego Patrona Sługi Bożego Ks. Piotra Skargi od pierwszych dni marca udostępniliśmy Dom Opieki w Grójcu uchodźcom wojennym z Ukrainy. Na terenie Domu przebywało i przebywa od 20 do 30 osób, w większości są to matki z dziećmi, pochodzące z różnych części Ukrainy, umęczonej działaniami wojennymi. Dzięki wsparciu indywidualnych darczyńców, ale także wielu instytucji udaje się nam kontynuować pomoc każdego dnia.

Szczególne podziękowania należą się:

Parafii św. Mikołaja w Grójcu

Zespół Pomocy Kościołowi na Wschodzie przy Konferencji Episkopatu Polski współpracuje z Fundacją Dobroczynną Księdza Piotra Skargi, wspiera i kieruje do nas mieszkańców.

Nieustannie zwracamy się do ludzi dobrej woli o wszelką pomoc.

Na potrzeby zakupów produktów niezbędnych do zapewnienia godnego bytu uchodźcom z Ukrainy utworzyliśmy specjalne konto, z którego cały dochód przeznaczamy na bieżącą pomoc potrzebującym

Prosimy o wsparcie finansowe. Tytuł „Na pomoc Uchodźcom”.

Nr konta 97 9128 0002 2001 0012 8821 0003

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udzieleniem innego rodzaju wsparcia prosimy o kontakt na adres e-mail:

fundacja.skarga@gmail.com

Każda pomoc się liczy !